HABERLER

Rektör İpek, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İPEK; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimizde görev yapan basın mensuplarıyla üniversitenin sosyal merkezinde bir araya geldi.
Tarih:19 Ocak 2017  
Rektörümüzden Çemişgezek ve Pertek Meslek Yüksekokullarına Ziyaret
Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İPEK, 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılı ve 2016 yılına ilişkin akademik değerlendirmelerin yapıldığı toplantılar kapsamında Çemişgezek Meslek Yüksekokulu ve Pertek Meslek Yüksekokulunu ziyarette bulundu.
Tarih:17 Ocak 2017  
Basın Açıklaması
05.01.2017 tarihinde üniversitemizde her yıl düzenlenen geleneksel Balık-Ekmek etkinliğimizde bazı öğrencilerimizin halay çekerken illegal marş söylemeleri ve yapmaya çalıştıkları provakasyonla ilgili olarak gerekli soruşturmalar başlatılmıştır.
Tarih:05 Ocak 2017  
Öğrencilerden Rektör İpek’e Teşekkür Ziyareti
Munzur Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir heyet üniversite Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’i makamında ziyaret ederek, formasyon eğitimlerinin bir başka üniversite yerine Munzur Üniversitesinde verilmesiyle ilgili girişimleri dolayısıyla Rektör İpek’e teşekkür ettiler.
Tarih:22 aralık 2016  
Rektör İpek'ten Kınama Mesajı
Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul'da meydana gelen terör saldırılarından dolayı bir kınama ve taziye mesajı yayımladı.
Tarih:13 Aralık 2016  
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 

(Tüm Haberler)
      Logo Kullanım Klavuzu
            Kalite
        T.Ü. Sağlık
            Öğrenci
        Erasmus +
           Bologna