2015-2016 BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV PROGRAMI

    

 

T.Ü. SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV PROGRAMI

 

SINIF-2

GÜN

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

DERSİN ADI

SINAVA GİRECEK ÖĞRETİM ELEMANI

Pazartesi

30 Mayıs 2016

10:45

SU-2

Limnoloji

Doç.Dr. Volkan KIZAK

Araş.Gör.Dr. Filiz KUTLUYER

Salı

31 Mayıs 2016

10:45

SU-2

Mesleki İngilizce - II

Doç.Dr. Volkan KIZAK

Araş.Gör. Ayşegül PALA

Çarşamba

1 Haziran 2016

15:00

Lab.

Akışkanlar Mekaniği

Doç.Dr. Oğuz TEKELİOĞLU Araş.Gör. Esin BAĞCI

Perşembe

2 Haziran 2016

10:45

SU-1

Su Kalitesi ve Kontrolü

Doç. Dr. Erkan CAN

Araş.Gör. Ayşegül PALA

Cuma

3 Haziran 2016

10:45

SU-1

Balık Sistematiği

Prof. Dr. Rahmi AYDIN

Araş.Gör. Osman SERDAR

Pazartesi

6 Haziran 2016

10:45

SU-2

Planktonoloji

Yrd. Doç. Dr. Banu KUTLU Araş.Gör. Dr. Filiz KUTLUYER

Salı

7 Haziran 2016

13:30

Lab.

Biyokimya

Doç.Dr.Azime KÜÇÜKGÜL Araş.Gör. Osman SERDAR

Çarşamba

8 Haziran 2016

15:00

SU-1

Balıkçı Gemi. Donan.

Yrd. Doç. Dr. Önder AKSU

 Arş. Gör. Işıl ÇİÇEK

 

 

SINIF-3

GÜN

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

DERSİN ADI

SINAVA GİRECEK ÖĞRETİM ELEMANI

Pazartesi

30 Mayıs 2016

 

 

 

 

Salı

31 Mayıs 2016

 

 

 

 

Çarşamba

1 Haziran 2016

13:30

SU-1

Deniz Biyolojisi

Yrd. Doç. Dr. Banu KUTLU Araş.Gör. Osman SERDAR

Perşembe

2 Haziran 2016

 

 

 

 

Cuma

3 Haziran 2016

13:30

SU-1

Su Ürünleri Tesislerinin Projelendirilmesi

Doç.Dr. Durali DANABAŞ

 Araş.Gör. Ayşegül PALA

Pazartesi

6 Haziran 2016

 

 

 

 

Salı

7 Haziran 2016

 

 

 

 

Çarşamba

8 Haziran 2016

 

 

 

 

Perşembe

9 Haziran 2016

13:30

SU-1

Balık Hastalıkları

Doç. Dr. Azime KÜÇÜKGÜL Araş.Gör. Esin BAĞCI

Cuma

10 Haziran 2016

13:30

SU-1

Ağ Yapım ve Donam Tekniği

Doç.Dr. Fahrettin YÜKSEL Araş.Gör. Işıl ÇİÇEK

 

 

 

 

 

 

SINIF-4

GÜN

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

SINAV YERİ

DERSİN ADI

SINAVA GİRECEK ÖĞRETİM ELEMANI

Pazartesi

30 Mayıs 2016

15:30

SU

Kafes Balıkçılığı

Doç. Dr. Murathan KAYIM

Araş.Gör. Işıl ÇİÇEK

Salı

31 Mayıs 2016

15:30

SU

Su Ürünlerinde Farmakoloji

Doç. Dr. Azime KÜÇÜKGÜL Araş.Gör. Ayşegül PALA

Çarşamba

1 Haziran 2016

15:30

SU

Su Ürünlerinde Hijyen ve Sanitasyon

Yrd.Doç.Dr. Gülderen K. KAYA Araş.Gör.Dr. Nida D. EROL

Perşembe

2 Haziran 2016

15:30

SU

Balıkçılık Yönetimi

Doç.Dr. Fahrettin YÜKSEL Araş.Gör. Esin BAĞCI

Cuma

3 Haziran 2016

15:30

SU

Aşılama

Doç.Dr. Azime KÜÇÜKGÜL Araş.Gör. Osman SERDAR

Pazartesi

6 Haziran 2016

15:30

SU

Türkiye Balıkçılığı

Yrd. Doç.Dr. Önder AKSU Araş.Gör. Işıl ÇİÇEK

Salı

7 Haziran 2016

15:30

SU

Su Ürünleri Kalite Kontrolü

Yrd.Doç.Dr. Gülderen K. KAYA Araş.Gör. Dr. Nida D.EROL

Çarşamba

8 Haziran 2016

15:30

SU

Deniz Hukuku ve Su Ürünleri Mevzuatı

Doç.Dr. Erkan CAN

Araş.Gör. Esin BAĞCI

 

İndir