Stüdyo Kullanımı Hakkında

    

Değerli Öğretim Elemanları, Munzur Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Stüdyosu faaliyete geçmiştir. Stüdyodan yararlanmak isteyen Öğretim Elemanları, uzemdestek.munzur.edu.tr adresi üzerinden “Stüdyo Rezervasyon Talep” formunu doldurarak randevu alabilirler. Stüdyo, sunum yapan anlatıcının sistem üzerinde tam kontrol ve denetleme yapması üzerine kurgulanmış olup mevcut kamera oto pilot özelliği ile hareketlerinizi takip eden çeşitli yakınlaştırma, kaydırma özelliklerine sahip olan bütünleşik 9 kameradan oluşmaktadır ve anlatıcı tahtada iken cep telefonu ile kontrol edilebilmektedir. Kamerayı kullanabilmek için cep telefonlarına Mevo 2.0 uygulaması indirilmelidir.

  • Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.livestream.mevo
  • İos için: https://apps.apple.com/us/app/mevo-2-0/id1502528382?mt=8

Stüdyo içinde iki adet 200cm uzunluğunda taşıma ayağı ile 500 ledli sürekli Işıklandırma sistemi, projeksiyon cihazı, kaliteli dijital içerik üretme amacıyla 1 adet grafik tablet, sunumlarınızda ve tahta kullanımı esnasında rahat hareket imkanı sağlayan kablosuz mikrofon, 1 adet lazer işaretleyici ve anlatıcının sunum esnasında öğrenciler ile iletişim kurabilmesi amacıyla bluetooth kulaklık mevcuttur.

Not: Esnek çalışma saatleri ve 10:00 - 16:00 arası mesai düzenlemesi sebebiyle stüdyo kullanımı esnasında rehberlik edecek personele ve randevu yoğunluğuna göre sizlere geri dönüş yapılacaktır.