Munzur Üniversitesi "Güvenli Kampüs Belgesi" Almaya Hak Kazandı
Üniversitemiz, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) iş birliğinde hazırlanan "Küresel Salgın Bağlamında Yükseköğretim Kurumlarında Sağlıklı ve Temiz Ortamların Geliştirilmesi Kılavuzu"’nda belirtilen şartları başarıyla yerine getirdi.
Tarih:15 Ekim 2021  
Üniversitemizde “Avrupa’da Alevilik” Konulu İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
Üniversitemizde Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Serdar Çam, Tunceli Valisi Sayın Mehmet Ali Özkan, Rektörümüz Prof. Dr. Ubeyde İpek, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Sayın Abdullah Eren, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Serkan Kayalar, Alevi STK Temsilcileri, kanaat önderleri ve akademisyenlerimizin katılımıyla “Avrupa’da Alevilik” konulu istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Tarih:08 Ekim 2021  
Organik Tarım Programı Öğrencileri Uygulamalı Derslere Başladı
Tunceli İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce Üniversitemize tahsis edilen sera alanında Organik Tarım Programı öğrencilerimiz uygulamalı derslerine başladı.
Tarih:08 Ekim 2021  
Üniversitemiz Öğretim Elemanında Yeni Kitap
Üniversitemiz Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adem Asalıoğlu’nun “Rüya” isimli kitabı yayımlandı.
Tarih:08 Ekim 2021  
Rektör İpek 2021-2022 Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Töreni’ne Katıldı
“2021-2022 Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Töreni”, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle, YÖK tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirildi.
Tarih:08 Ekim 2021  
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 


(Tüm Haberler)