Kamuoyunu Bilgilendirme ve Hesap Verebilirlik
Munzur Üniversitesi Senatosu’nun Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkanı Sayın Sıdıka Aydın’ın Munzur Üniversitesi Yönetimine yönelik asılsız, itibarsızlaştırıcı ve hakarete varan suçlamalar içeren protesto eylemiyle ilgili kamuoyunu bilgilendirme metni.
Tarih:25 Mayıs 2024  
Rektörümüz Prof. Dr. Kenan Peker'den Teknik Personellere Teşekkür Belgesi
Rektörümüz Prof. Dr. Kenan Peker, kurulan atölyelerde aktif olarak çalışan teknik personellere moral ve motivasyon konuşması yapıp ardından Teşekkür Belgelerini takdir etti.
Tarih:22 Mayıs 2024  
Munzur Üniversitesi “Denizden Nehire Özgür Filistin” Diye Haykırdı
Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan PEKER’in koordinasyonunda 16 Mayıs 2024’te Munzur Üniversitesi "Değerler ve Yardımlaşma Kulübü" tarafından organize edilen “DENİZDEN NEHİRE ÖZGÜR FİLİSTİN” temalı yürüyüş programı ve panel yapıldı.
Tarih:18 Mayıs 2024  
Munzur Üniversitesi'nde 24. Uluslararası Kamu Yönetimi Forumu (Kayfor24) Yapıldı
16-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan 24. Uluslararası Kamu Yönetimi Forumu (Kayfor24) Üniversitemiz ev sahipliğinde yapıldı.
Tarih:16 Mayıs 2024  
Munzur Üniversitesi Hemşirelik Haftasında Afetler ve Hemşirelik Temalı Etkinlik Düzenledi
Munzur Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 9 Mayıs 2024 tarihlerinde Munzur Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde Afetler ve Hemşirelik temalı etkinlik düzenlendi.
Tarih:10 Mayıs 2024  
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 


(Tüm Haberler)

Ezogelin Çorba
Fırın Köfte
Peynirli Makarna
Revani