Rektör İpek'ten Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili öğrenciler, üniversitemizin saygıdeğer akademik ve idari personeli,

2017-2018 akademik yılına girmiş olmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Munzur Üniversitesi, ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği nitelikli akademik çalışmalarla yalnızca bölgemizde bilimin gelişmesine katkı sağlamakla kalmamakta ayni zamanda yetiştirdiği sayısız öğrenci ile de ülkemizin ekonomik, kültürel ve sosyal açılardan gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu yıl Munzur Üniversitesi olarak zengin akademik ve idari kadrosu ile yeni öğretim yılını karşılarken buna ek olarak tüm imkanlara sahip bir kampüs olması için çaba harcadığımız Aktuluk Yerleşkemiz, bu yıl yeni yatırımlara imza atmaktadır.

Bütün idari ve akademik personeli ile "Bilimde öncü; düşüncede özgür" ilkesi ile kaliteli bir üniversite olmak için büyük özen gösteren Munzur Üniversitesi, daha büyük bir heyecan ve sevgi ile öğrencilerini karşılamaktadır. Başarımızı daha yükseklere çıkarmak ve her alanda barış ve kardeşliği pekiştirmek için hiçbir çabayı esirgemediğimiz gibi bundan sonra da aynı doğrultuda daha büyük bir özveri ile çalışacağımızı sizlere duyurmak isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 eğitim-öğretim yılının, öğrencilerimize, akademik ve idari personelimize hayırlı olmasını diliyor, en içten sevgilerimi sunuyorum.