Öğrencilerden Rektör İpek’e Teşekkür Ziyareti

          Munzur Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir heyet üniversite Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’i makamında ziyaret ederek, formasyon eğitimlerinin bir başka üniversite yerine Munzur Üniversitesinde verilmesiyle ilgili girişimleri dolayısıyla Rektör İpek’e teşekkür ettiler.

          Beraberinde getirmiş oldukları çiçeği Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’e takdim eden öğrenciler Nezir Köseni, Mazlum Esen, Gizem Bal, Naime Başbuğ, Beste Yıldız, Zehra Çiftçi ve Fatma Ölker geçtiğimiz yıla kadar formasyon eğitimlerini bir başka şehirde farklı bir üniversitede aldıklarını ve bu gidiş gelişlerden dolayı çeşitli sorunlar yaşadıklarını ifade ederek, formasyon eğitimlerinin bu yıl üniversite Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’in girişimleriyle Munzur Üniversitesinde olmasının kendileri açısından çok iyi olduğunu belirttiler.

         Öğrencilerin bu nazik davranışlarından dolayı son derece memnun olduğunu ifade eden Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’de bir süre kendileriyle sohbet ederek, eğitim yaşantılarında kendilerine başarılar diledi.