4.Balık Ekmek Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

Üniversitemizin organizasyonuyla, her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz balık ekmek etkinliğimizin 4.sü yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Aktuluk Kampüsü Özgür Öğrenci Parkı’nda yapılan etkinliğe Tunceli Valisi/Belediye Başkanvekili Sayın Tuncay SONEL, Rektörümüz Prof. Dr. Ubeyde İPEK, Rektör Yardımcıları, birçok kurum müdürü, basın mensupları, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Saatler öncesinden yapılan hazırlıklarla adeta bir balık ekmek şöleni yaşandı. Kampüsümüzün doğal manzarası da bu şölene büyük bir renk kattı. Etkinliğe gelen konuklar ve öğrenciler ise bu eşsiz manzara karşısında balık ekmeğin lezzetine vardılar.Rektör İPEK, bu tür etkinliklerin öğrencilerin sosyalleşmesi ve bir arada olmaları açısından çok önemli olduğunu ve ellerinden geldikçe böyle organizasyonlara daha fazla yer vereceklerini dile getirdi.

Vali SONEL ve Rektörümüz İPEK, etkinlikte öğrencilerle bir araya gelerek onlarla sohbet etme fırsatı buldu. Öğrenciler de bu tür etkinliklerden çok keyif aldıklarını söylediler.

Daha sonra pişirilen balıklar gelen konuklara ve öğrencilere ikram edildi. Etkinliğe gelen konuklar ve öğrenciler memnuniyetle ayrıldılar.