Vali Özkan’dan Rektör İpek’e İade-i Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Tunceli Valisi olarak atanan Mehmet Ali Özkan, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Rektör İpek, üniversitede yapımı hızla devam eden binalar, kısa bir süre önce Yükseköğretim Genel Kurulu tarafından onaylanan ve ilk kez öğrenci alacak 11 bölüm ve 2 program ve planlanan çalışmalar hakkında Vali Özkan’a detaylı bilgi verdi.

Rektör İpek, "Her geçen gün büyüyen geniş bir aileye sahibiz. Munzur Üniversitesi Tunceli’ye sosyal ve ekonomik olarak katkı sağlayan, kentteki en büyük kamu kurumlarından birisidir. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla gençlerimiz başta olmak üzere ilimizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Rektörlük Makamında sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyarette Vali Özkan, Munzur Üniversitesi ile her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını ve üniversitemizin birçok alanda gösterdiği başarıları takdirle karşıladığını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör İpek, nazik ziyaretleri için Vali Mehmet Ali Özkan teşekkürlerini iletti.