Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’ten Yeni Yıl Mesajı

Dünyanın dört bir tarafında devam eden pandeminin ve doğal afetlerin tüm insanlığı etkilediğini ve hepimizin zorlu bir süreçten geçtiğini görüyoruz. Munzur Üniversitesi ailesi olarak yaşanan tüm bu olumsuz koşullara rağmen akademik, sosyal ve kültürel açıdan oldukça verimli geçen 2020 yılını geride bırakıyoruz.

Kuruluşundan itibaren ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde yaptığı birçok yeni projeyle “Bilimde Öncü, Düşüncede Özgür” sloganıyla yeni umutlara, yeni hedeflere yürüyen Üniversitemizin tüm mensuplarıyla 2021 yılına girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor; yeni yılın Üniversitemiz için daha verimli bir yıl olacağına inanıyorum. Yeni yılda gerek akademik alanda, gerekse topluma hizmet uygulamaları açısından başarılarımızın daha da ileriye taşınacağı düşüncesindeyim. Üniversitemiz, 2021 yılında da kaliteli eğitim ve hizmet anlayışından ödün vermeden ülkemize hizmet etme yolunda yerini daha da güçlendirecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizin, akademik ve idari personelimizin, vatandaşlarımızın ve tüm milletimizin 2021 yılını en içten dileklerimle kutluyor, yeni yılın üniversitemize, ülkemize, şehrimize ve tüm insanlığa kardeşlik, sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.

Prof. Dr. Ubeyde İPEK

Rektör