Munzur Üniversitesinde 2023-2024 Mezuniyet Töreni Düzenledi. 1621 Öğrenci Diploma Aldı

Munzur Üniversitesinin mezuniyet töreni üniversite yerleşkesindeki Amfi Tiyatroda yapıldı. Programa Tunceli Valisi Bülent TEKBIYIKOĞLU, Rektörümüz Prof. Dr. Kenan PEKER, Rektör yardımcıları, dekan, akademik personel, idari personel ve öğrenciler katıldı.

2023-2024 mezuniyet töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kürsüye davet edilen Rektörümüz Prof. Dr. Kenan PEKER, öğrencilerimizi mezun etmenin sevinç ve gururunu yaşadıklarını belirtirken “Mezun öğrencilerimize hayatlarının yeni döneminde başarılar dilerim.’’ dedi. Tunceli Valisi Bülent TEKBIYIKOĞLU, bu eşsiz panoramada eğitim gören öğrencilerin şanslı olduklarını ve mezun olan 1621 öğrencinin Tunceli’nin birer kültür elçisi olacaklarını söyledikten sonra onları okutan ailelerine ve Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan PEKER’e ve hocalarına teşekkür etti.

Munzur Üniversitesinin ilk üç başarılı öğrencisi Tunceli Valisi Bülent TEKBIYIKOĞLU ve Rektörümüz Prof. Dr. Kenan PEKER tarafından tebrik edildi. Kürsüye sırasıyla davet edilen fakülte dekanları ve bölüm başkanları, mezun ettikleri öğrencilerini tebrik ettiler. Akabinde yapılan müzik ve halaylar eşliğinde öğrenciler eğlendiler.